Savam ikdienas komforta braucienam piemērotākās riepas meklē šeit:

Aicinam Jūs apmeklēt GROS AUTO veikalu un servisu tīklu. Atsaucīgie pārdevēji noteikti ieteiks Jūsu automašīnai piemērotākās riepas.

Vasaras riepas savam auto Jūs variet iegādāties arī mūsu iVeikalā.

Francijā 1889. gadā divi brāļi Eduards Michelin un Andrea Michelin izveidoja gumijas ražotni, kura vēlāk kļuva par riepu ražotni. Brāļi savu biznesu uzsāka remontējot velosipēdu riepas.

Šobrīd Michelin kompānija, viena gada laikā, saražo vairāk kā 150 miljonu riepu un ieņem 2.vietu pasaulē starp riepu ražotājiem. Kvalitāte un inovāciju apvienojums ir radījis vienu no Eiropas tirgus līderiem riepu ražošanā. Ar Michelin riepām Jūsu auto būs drošs un stabils jebkuros laika apstākļos.

Michelin piedāvā plaša sortimenta premium klases riepas, kas piemērotas dažādu tipu automašīnām – gan vieglajiem auto, apvidus auto, gan komerctransportam.

Ir apstiprināts fakts, ka vairāk kā 50% satiksmes negadījumu ziemā notiek uz sausiem ceļiem un ap 35% uz slapjiem ceļiem. Jums noteikti ir vajadzīgas ziemas riepas, kas sniedz drošību gan uz sniega, gan uz aukstām virsmām bez sniega. Tieši tādēļ Michelin ir optimizējis visus parametrus, kas nosaka riepas efektivitāti un šai koncepcijai ir devis apzīmējumu Michelin Total Performance. Michelin uzskata, ka riepas, kuras piedāvā Total Performance, ir labākais risinājums tiem, kam uz ceļa jāpārvar vairākas problēmas. Michelin ir arī viena no kompānijām, kura jau sen ražo ļoti daudz homologētas riepas. Homologācija – ir noteikta automašīnu ražotāja apstiprinājums par tikai šai automašīnai un modelim izvirzītu attiecīgo prasību atbilstību.

GROS AUTO IESAKA

Michelin Prymacy 3 – pateicoties jaunajai un patentētajai protektora raksta tehnoloģijai un pašbloķējošām lamelēm, intensīvas bremzēšanas gadījumā, Michelin Primacy 3 riepas protektora pleca virsmai ļauj gluži vai ieķerties ceļa segumā. Lameles konstrukcijā izmantotas adaptīvas īpatnības, kas aizķeras aiz protektora klučiem un bremzēšanas gadījumā novērš protektora kluču deformēšanos, kā rezultātā tiek iegūts lielāks bremzēšanas spēks un mazāks bremzēšanas ceļš.

Michelin Primacy 3 labākās īpašības:

  • trīskāršs spēks Jūsu drošībai;
  • izcilība – bremzējot uz sausa, slapja ceļa.