IZVĒLIES VASARAS RIEPAS SAVAM AUTO!

Savam ikdienas komforta braucienam piemērotākās riepas meklē šeit:

Aicinam Jūs apmeklēt GROS AUTO veikalu un servisu tīklu. Atsaucīgie pārdevēji noteikti ieteiks Jūsu automašīnai piemērotākās riepas.

Vasaras riepas savam auto Jūs variet iegādāties arī mūsu iVeikalā.

Lai ikdienas komforta brauciens var sākties…

Tuvojoties pavasarim un pakāpeniski iestājoties siltajam laikam ir jāsāk izvēlēties, kādas riepas nepieciešamas jūsu spēkratam.

Liekas, ka katru gadu pienākot 1. martam beidzot esam izturējuši “ziemas riepu eksāmenu”, jo tas bija obligati jāievēro! Daudzi autovadītaji uzelpo un steidz doties uz servisiem, lai veiktu ziemas riepu nomaiņu uz vasaras riepām. Ar steidzīgu riepu maiņu iesakām uzmanīties un sekot līdzi laika apstākļiem, kas būs vislabākais rādītājs tam, kad mainīt savam auto ziemas apavus uz vasaras!

Autovadītāj, Tavā pārziņā ir parūpēties par savu drošību uz ceļa ievērojot ātrumu un distanci, bet savukārt mūsu ziņā atstāj iespēju piedāvāt Tavam auto piemērotākās vasaras riepas.

Ieripo pavasarī ar jaunām riepām un pozitīvam emocijām, un lūdzu iegaumē, ka par drošību uz ceļa ir jādomā arī vasaras sezonā!

GROS AUTO piedāvājumā

Ikviens autovadītājs atradīs savam auto piemērotākās riepas, jo GROS AUTO piedāvā vasaras riepas gan vieglajiem, gan apvidus 4×4/SUV, gan komerctransportam piemērotās “C” tipa riepas. Vasaras riepas pieejamas visos izmēru diapazonos.

Mūsu 2017. gada vasaras sezonas piedāvājumā pieejami sekojoši riepu brendi: VREDESTEIN, NOKIAN, HANKOOK, MICHELIN, KLEBER, GOODYEAR, DUNLOP, ROTALLA, FALKEN, WESTLAKE, GREENMAX.

Vasaras riepas ieteicams izmantot, kad gaisa temperatūra ir +7 ℃ un vairāk, tad tās nodrošina vislabāko saķeri uz sausa un slapja ceļa seguma. Vasaras riepām ir zemāka rites pretestība un trokšņu līmenis, kā arī, salīdzinājumā ar ziemas riepām, cietāks gumijas sastāvs. Autovadītāj, neiesakam vasarā lietot ziemas riepas!

Vasaras riepas atļauts lietot no 1. marta līdz 1. decembrim.

Padomi kā labāk izvēlēties vasaras riepas:

  • Izvēloties riepas protektoru svarīgi ir zināt ceļa segumu pa kuru visbiežāk pārvietosieties.
  • Svarīgi ir zināt maksimālo ātrums, ar kādu pārvietojaties un distance, ko veiksiet.
  • Vasaras riepas ar izteiktām garenām rievām protektorā nodrošina maksimālu saķeri uz mitriem un sausiem asfaltētiem ceļiem.
  • Sānvieda rievas protektorā nodrošina ūdens izspiešanu un akvaplanēšanas riska samazināšanu.
  • Grantētiem un meža ceļiem, kā arī dubļiem, jāizvēlas riepas ar rupjāku protektoru.

Vairumā no vasaras riepu zīmoliem ražošanā izmantotās mūsdienu tehnoloģijas palīdz ieekonomēt degvielu.

GROS AUTO IESAKA

VREDESTEINTAS IR STILS!

Vredestein izstrādā un ražo premium klases riepas plašam automobiļu klāstam, kas paredzētas jebkuriem laikapstākļiem. Izstrādājot jaunās riepas, Vredestein vislielāko uzmanību pievērš drošībai, efektivitātei un mūsdienīgam dizainam. Pateicoties šīm kvalitātēm Vredestein ir viens no populārākajiem riepu zīmoliem Eiropā.

Vredestein riepu galvenās iezīmes ir drošība un dizains. Tehnoloģiju un perfekcionisma apvienojums ar nevainojamiem dizaina elementiem, kuru lieliski raksturo sadarbība ar pasaulslaveno itāļu dizaineri Giorgetto Giugiaro, kurš plašu popularitāti ir ieguvis, izstrādājot stilīgus risinājumus tādiem auto zīmoliem kā Aston Martin, Alfa Romeo, Bugatti, Corvette, Maserati.

Vredestein izvēle liecina par labu gaumi un stila izjūtu, pašapziņu un rūpīgu attieksmi pret detaļām. Vredestein riepas jaunā attīstības kvalitātē, būs Jūsu drošības garants uz ceļiem. Vredestein riepas ir ražotas Nīderlandē.

Vredestein premium klases vasaras riepas, Jūs saņemsiet augstas kvalitātes riepas par vislabāko cenu.

Arī vasaras sezonā, klientiem pērkot Vredestein riepas, piedāvājam izmantot Vredestein Premium Service (VPS) riepu garantiju. Tā ļauj veikt bezmaksas riepu maiņu, ja riepa tiek bojāta ekspluatācijas laikā. Vredestein Premium Service attiecas uz Jūsu pirkumu, ja Jūs:

  • Iegādājāties Vredestein komplektu (4 riepas) vieglajai, komerctransporta (VAN) vai bezceļa automašīnai;
  • Veiciet garantijas reģistrāciju GROS AUTO veikalos pie mūsu pārdevējiem. Pēc pirkuma veikšanas OBLIGĀTI saglabājiet čeku!

Lai ikdienas komforta brauciens var sākties ar pozitīvām emocijām :)!

JŪSU GROS AUTO