ZIEMAS RIEPU SEZONA IR SĀKUSIES!

Lieliski jaunumi mūsu klientiem, šosezon GROS AUTO ir 10 reizes paplašinājis ziemas riepu sortimentu. Tagad ikviens autovadītājs atradīs savai automašīnai atbilstošas ziemas riepas GROS AUTO piedāvātajā klāstā – gan vieglajiem, gan apvidus 4×4/SUV, gan komerctransportam piemērotās “C” tipa riepas.

Īpaši vēlamies izcelt plašo ziemas riepu izmēru diapazonu, sākot no 12 līdz 24 collām (R12-R24). Šajā sezonā piedāvājam dažāda segmenta riepas, līdz pat 20 zīmoliem, piemēram:

Premium klaseVredestein, Michelin, Goodyear, cenas sākot no 50 EUR/gab.

Vidējās klases riepasNankang (Taivāna), Maxxis (Taivāna), cenas sākot no 39 EUR/gab.

Budžeta klases riepasRovelo (Anglija / Malaizija), cenas sākot no 29 EUR/gab.

Ziemas riepām svarīga ir katra nianse, kas ietekmē Jūsu drošību uz ceļu, atbilstoši braukšanas stilam un pārvietošanās reģionam. Tāpēc mūsu plašajā sortimentā atradīsiet tieši savam auto piemērotas gan Eiropas, gan Skandināvijas tipa riepas, kuras ir gan radžotas, gan radžojamas. Papildus šosezon tiek piedāvātas FlatRun un sporta riepas.

Ziemai gatavojieties laicīgi un izvēlieties tieši savai gaumei un automašīnai atbilstošākās riepas. Negaidiet sniegu un garās rindas! Ierodoties laicīgi pie mums GROS AUTO Jūs rūpējaties par savu un savas ģimenes drošību uz ceļa.

Savam auto tipam atbilstošākās riepas meklējiet šeit:

GROS AUTO IESAKA

Kā īpašu jaunumu šajā sezonā vēlamies izcelt un piedāvāt saviem klientiem Vredestein zīmola ziemas riepas.

Vredestein riepu galvenās iezīmes ir drošība un dizains. Tehnoloģiju un perfekcionisma apvienojums ar nevainojamiem dizaina elementiem, kuru lieliski raksturo sadarbība ar pasaulslaveno itāļu dizaineri Giorgetto Giugiaro. Šī zīmola izvēle liecina par labu gaumi un stila izjūtu, pašapziņu un rūpīgu attieksmi pret detaļām. Vredestein ziemas riepas jaunā attīstības kvalitātē, būs Jūsu drošības garants uz ceļiem.

Visas Vredestein riepas ir ražotas Nīderlandē.

VredesteinMichelinGoodyearMaxxisNankangRoveloDunlopHankookNokianKormoranWestlake