GROS AUTO VASARAS RIEPASLABAS CENAS, PLAŠA IZVĒLE!

Tuvojoties siltajām un saulainām dienām īpaši ir vēlme parūpēties par savu auto, tāpēc GROS AUTO Jums piedāvā plašu vasaras riepu izvēli par labām cenām! No mūsu plašā riepu zīmolu klāsta ikviens autovadītājs atradīs savam auto piemērotākās riepas. GROS AUTO piedāvā vasaras riepas gan vieglajiem, gan apvidus 4×4/SUV, gan komerctransportam piemērotās “C” tipa riepas.

Piedāvājam Jums plašu vasaras riepu izmēru diapazonu, sākot no 13 līdz 22 collām (R13-R22). Brauc uz GROS AUTO un izvēlies tieši savam auto piemērotākās dažāda segmenta un dažādas cenu grupas riepas, piemēram:

Premium klases riepas – Vredestein, Michelin, Goodyear, Nokian – cena sākot no 44.88 EUR ar PVN
Vidējā klases riepas – Nankang, NEXEN, BF Goodrich, Kleber – cena sākot no 32.69 EUR ar PVN
Budžeta klases riepas – Rotalla, Fullrun, Greenmax – cena sākot no 28.08 EUR ar PVN

Savam auto tipam atbilstošākās riepas meklējiet šeit:

GROS AUTO IESAKA

VREDESTEINTAS IR STILS!

Vredestein izstrādā un ražo premium klases riepas plašam automobiļu klāstam, kas paredzētas jebkuriem laikapstākļiem. Izstrādājot jaunās riepas, Vredestein vislielāko uzmanību pievērš drošībai, efektivitātei un mūsdienīgam dizainam. Pateicoties šīm kvalitātēm Vredestein ir viens no populārākajiem riepu zīmoliem Eiropā.

Vredestein riepu galvenās iezīmes ir drošība un dizains. Tehnoloģiju un perfekcionisma apvienojums ar nevainojamiem dizaina elementiem, kuru lieliski raksturo sadarbība ar pasaulslaveno itāļu dizaineri Giorgetto Giugiaro. Šī zīmola izvēle liecina par labu gaumi un stila izjūtu, pašapziņu un rūpīgu attieksmi pret detaļām.

JAUNUMU šajā sezonā vēlamies piedāvāt Vredestein Premium Service programmu. Vredestein Premium Service (VPS) ir Vredestein riepu garantija, kas ļauj veikt bezmaksas riepu maiņu, ja tās tika bojātas ekspluatācijas laikā.

Vredestein Premium Service attiecas uz Jūsu pirkumu, ja Jūs:

  • Iegādājāties Vredestein komplektu (4 riepas) vieglajai, komerctransporta (VAN) vai bezceļa automašīnai;
  • Veiciet garantijas reģistrāciju GROS AUTO veikalos pie mūsu pārdevējiem. Pēc pirkuma veikšanas OBLIGĀTI saglabājiet čeku!

VredesteinGoodyearMichelinKleberNankangNexenNokianRotalla