BILSTEIN amortizatori

ThyssenKrupp Bilstein ir daļa no ThyssenKrupp grupas, kas vienlaicīgi ražo gan oriģinālās, gan alternatīvās balstiekārtas. ThyssenKrupp Bilstein ražotās oriģinālās balstiekārtas izmanto tādi automašīnu ražotāji kā Mercedes-Benz, Ferrari, Porsche, Corvette, Subaru un Mazda. Visa ThyssenKrupp Bilstein piedāvātā sortimenta pamatā ir Vācu kvalitāte un rūpīga kvalitātes pārbaude braukšanas apstākļos uz ceļa. To apliecina arī neskaitāmi vietējie un starptautiskie sasniegumi auto sacīkstēs ar Bilstein balstiekārtām un vairāki ‘Labākā zīmola’ apbalvojumi.

Izvēloties ThyssenKrupp Bilstein balstiekārtas klienti var rēķināties vienlaicīgi gan ar ērtu braukšanu, gan drošību. ThyssenKrupp Bilstein ir labākais risinājums jebkuros braukšanas apstākļos.

ThyssenKrupp Bilstein kā balstiekārtu speciālists piedāvā pilnu sortimentu no viencaurules un divcauruļu amortizatoriem līdz gaisa (pneimo) piekares sistēmām un regulējamiem amortizatoriem.

GROS AUTO tirdzniecības tīklā un interneta veikalā igrosauto.lv pieejams plašs ThyssenKrupp Bilstein amortizatoru klāsts.

Statistika liecina, ka ceļu satiksmes negadījumos 20% gadījumu vainojamas ir bojātas balstiekārtas. Tādēļ ThyssenKrupp Bilstein kā balstiekārtu speciālists iesaka regulāri autoservisos pārbaudīt un vajadzības gadījumā nomainīt amortizatorus. Turklāt, atgādina, ka pilnīgai braukšanas drošībai amortizatori ir jāmaina pa pāriem katrai asij.

Bojātu amortizatoru pazīmes.

Vairāk par ThyssenKrupp Bilstein: www.bilstein.de

atpakaļ