ĪPAŠI IZDEVĪGI

Pērc un maini riepas GROS AUTO!

Mūsu veikalu pārdevēji atradīs tieši Jūsu auto piemērotākās vasaras riepas un servisa meistari parūpēsies par auto riepu maiņu!

lasīt vairāk

MICHELIN AKCIJA

Iegādājies četras Michelin ziemas riepas un saņem unikālu dāvanu komplektu no Michelin!

lasīt vairāk

SKF RUDENS AKCIJA

SKF RUDENS AKCIJA
Piedalies un saņem ekskluzīvu rokas pulksteni no FERRARI!

lasīt vairāk

SKF akcija 2015

Pērc Febi vai Blue Print auto daļas, krāj punktus un izvēlies dāvanas!

Sagatavo auto vasarai - brauc droši un piedalies loterijā!

GROS AUTO iesaka servisa apmeklējumam ieplānot vairāk laika, lai vienā apmeklējuma reizē papildus riepu montāžai un balansēšanai veiktu arī transportlīdzekļa tehniskā stāvokļa novērtējumu, kas sevī ietver gan balstiekārtu jeb ritošās daļas, gan dzinēja telpas, gan bremžu, gan gaismas ierīču un pārējā automašīnas aprīkojuma pārbaudi.

lasīt vairāk

BILSTEIN amortizatori

ThyssenKrupp Bilstein piedāvā pilnu sortimentu no viencaurules un divcauruļu amortizatoriem līdz gaisa (pneimo) piekares sistēmām un regulējamiem amortizatoriem.

GROS AUTO tirdzniecības tīklā un interneta veikalā igrosauto.lv ir pieejams plašs ThyssenKrupp Bilstein amortizatoru un atsperu klāsts.

lasīt vairāk

KNECHT filtri

Knecht filtri ir viens no oriģināldaļu ražotāja Mahle zīmoliem, kas tiek piedāvāts alternatīvo rezerves daļu tirgū Eiropā. Izvēloties Knecht filtrus klienti var rēķināties ar kvalitāti, kuru nodrošina Mahle pieredze un zināšanas oriģināldaļu ražošanā.

lasīt vairāk

Maini motoreļļu un filtrus un piedalies loterijā!

Lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem, Gros Auto servisa speciālisti iesaka mainīt motoreļļu, degvielas, gaisa, salona un eļļas filtrus savai automašīnai pirms aukstā laika iestāšanās. Praksē tie ir galvenie cēloņi, kādēļ salā nav iespējams iedarbināt automašīnu, it īpaši automašīnām ar dīzeļdegvielas dzinēju.

lasīt vairāk

Tu vari ceļot vai piepildīt jebkuru sapni 1000 eur vērtībā! 6.loterija rīt pilnā sparā!

Laimē 303 vērtīgas balvas 37 611.25 EUR vērtībā!

lasīt vairāk

SAGATAVO AUTO ZIEMAI - veic pārbaudi un piedalies loterijā!

Tuvojoties ziemas sezonai,GROS AUTO ir sagatavojis īpaši izdevīgu piedāvājumu, lai Jūs savu automašīnu pirms ziemas sezonas varētu pārbaudīt par izdevīgākām cenām un vienlaikus ietaupīt – kompleksa auto pārbaude tikai 6.99 EUR!

lasīt vairāk

Pērc Febi Bilstein vai Blue Print auto daļas, krāj punktus un izvēlies dāvanas!

Gāzi Grīdā Pavasara/Vasaras sezona ar balvām 10 100 EUR vērtībā rit pilnā sparā

Lai nostiprinātu savstarpējās attiecības un piešķirtu tām mērķtiecīgu attīstības garu, GROS AUTO piedāvā iespēju cīnīties par vērtīgām balvām.

lasīt vairāk

KIA automašīnu apkope un remonts

GROS AUTO ir izdevīgs piedāvājums visiem KIA automašīnu īpašniekiem.

lasīt vairāk

SKF AKCIJA 2014

No 01.04.-15.06.2014 visos GROS AUTO veikalos un servisos notiek SKF Latvijas pārstāvniecības organizētā akcija.

Akcijā var piedalīties visi klienti (juridiskas personas), kuri akcijas norises laikā iegādāsies SKF produktus.

lasīt vairāk

Interneta veikalā igrosauto.lv vairāk kā 3000 autodaļām atlaides no 25-60%

Izmanto iespēju un iegādājies savam auto rezerves daļas par īpaši izdevīgām cenām! Interneta veikalā igrosauto.lv vairāk kā 3000 dažādām autodaļām atlaides no 25 – 60%!

lasīt vairāk

GROS AUTO novērtē izaugsmi un piešķir balvas 20 200 EUR vērtībā

Lai nostiprinātu savstarpējās attiecības un piešķirtu tām mērķtiecīgu attīstības garu, GROS AUTO piedāvā iespēju cīnīties par vērtīgām balvām, turklāt, 2 reizes gadā – izdalot 2 sezonas, kurās vērtē klientu apgrozījuma pieaugumu:

  • Rudens/Ziema: 2013.gada 1.oktobris – 2014.gada 31.marts
  • Pavasaris/ Vasara: 2014.gada 1.aprīlis – 2014.gada 30.septembris

lasīt vairāk

Sadarbības līguma priekšrocības

Lai izmantotu visas GROS AUTO klienta priekšrocības, aicinām Jūs slēgt sadarbības līgumu, kas sniedz virkni priekšrocību.

lasīt vairāk

Ar UNO LĪZINGS ir vieglāk!

GROS AUTO sadarbībā ar BIGBANK AS Latvijas filiāli sniedz Jums lielisku iespēju, izmantojot UNO līzings sniegto pakalpojumu, – iegādāties rezerves daļas, eļļas, riepas vai saņemt servisa pakalpojumus, par to norēķinoties vēlāk, pēc jums piemērotākā maksājumu grafika. Nomaksa dod iespēju atļauties vairāk – iegādāties kvalitatīvākas preces un pakalpojumus!

lasīt vairāk

ATLAIDES AUG KATRU DIENU

GROS AUTO Lojalitātes programma piedāvā vienkāršu, ērtu un izdevīgu veidu, kā saņemt lielākas atlaides un baudīt dažādas privilēģijas. Lojalitātes programma ir vienota gan mazumtirdzniecības, gan vairumtirdzniecības klientiem, lai katram būtu motivācija iegūt no šīs programmas maksimālo ieguvumu un ietaupījumu!

lasīt vairāk

PASŪTĪT IR IZDEVĪGĀK! Vairāk kā 1 000 000 autodaļu atlaides līdz 45%

IZMANTO interneta veikalu www.igrosauto.lv vai IENĀC jebkurā GROS AUTO veikalā/servisā, IZVĒLIES savam auto vai biznesam nepieciešamās rezerves daļas no vairāk kā miljona piedāvātā preču klāsta, PASŪTI un SAŅEM atlaidi līdz 45%.

lasīt vairāk

100% "Made to feel good" garantija Goodyear un Dunlop riepām

Ar Goodyear “100% MADE TO FEEL GOOD” garantiju jaunajai Goodyear un Dunlop vasaras riepu kolekcijai, Goodyear garantē riepu apmaiņu pret citām, ja 14 dienu izmēģinājuma periodā Jūs tās neapmierinās. Turklāt, ja Jūsu iegādātās riepas tiks bojātas, tās varēs apmainīt pret jaunām!

lasīt vairāk

Pērkot Goodyear vai Dunlop riepas, montāža GROS AUTO servisos bez maksas!

Iegādājoties Goodyear vai Dunlop vasaras riepu komplektu, Jūs saņemsiet dāvanu – kuponu trīsdesmit (30) eiro vērtībā, kuru varēsiet izmantot GROS AUTO servisos.

lasīt vairāk