ĪPAŠI IZDEVĪGI

Atlaides ar Maxima ' Paldies ' karti!

Grosauto veikalos un servisos lojalitātes programmas ietvaros ar Maxima ‘Paldies’ karti saņem izdevīgas atlaides!

lasīt vairāk

Pērc un maini riepas GROS AUTO!

Mūsu veikalu pārdevēji atradīs tieši Jūsu auto piemērotākās vasaras riepas un servisa meistari parūpēsies par auto riepu maiņu!

lasīt vairāk

BILSTEIN amortizatori

ThyssenKrupp Bilstein piedāvā pilnu sortimentu no viencaurules un divcauruļu amortizatoriem līdz gaisa (pneimo) piekares sistēmām un regulējamiem amortizatoriem.

GROS AUTO tirdzniecības tīklā un interneta veikalā igrosauto.lv ir pieejams plašs ThyssenKrupp Bilstein amortizatoru un atsperu klāsts.

lasīt vairāk

KNECHT filtri

Knecht filtri ir viens no oriģināldaļu ražotāja Mahle zīmoliem, kas tiek piedāvāts alternatīvo rezerves daļu tirgū Eiropā. Izvēloties Knecht filtrus klienti var rēķināties ar kvalitāti, kuru nodrošina Mahle pieredze un zināšanas oriģināldaļu ražošanā.

lasīt vairāk

Sadarbības līguma priekšrocības

Lai izmantotu visas GROS AUTO klienta priekšrocības, aicinām Jūs slēgt sadarbības līgumu, kas sniedz virkni priekšrocību.

lasīt vairāk

100% "Made to feel good" garantija Goodyear un Dunlop riepām

Ar Goodyear “100% MADE TO FEEL GOOD” garantiju jaunajai Goodyear un Dunlop vasaras riepu kolekcijai, Goodyear garantē riepu apmaiņu pret citām, ja 14 dienu izmēģinājuma periodā Jūs tās neapmierinās. Turklāt, ja Jūsu iegādātās riepas tiks bojātas, tās varēs apmainīt pret jaunām!

lasīt vairāk

Pērkot Goodyear vai Dunlop riepas, montāža GROS AUTO servisos bez maksas!

Iegādājoties Goodyear vai Dunlop vasaras riepu komplektu, Jūs saņemsiet dāvanu – kuponu trīsdesmit (30) eiro vērtībā, kuru varēsiet izmantot GROS AUTO servisos.

lasīt vairāk